Apie

MUZIKOS GALERIJA duris klausytojams atvėrė 2016 m. rugsėjo 16 dieną (nors renginius rengia jau nuo 2006 m.). 2016-2017 m. renginiai vyko pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte. Čia kas mėnesį buvo rengiamos naujos parodos, įvairaus žanro koncertai – klasikos, džiazo, folkloro, teatro spektakliai, vyko daugybė edukacinių renginių vaikams. 2016 metus iškilmingai baigė šventinis 10 žiemos koncertų ciklas “JAUKŪS VAKARAI” su puikiausiais Lietuvos atlikėjais Virgilijum Noreika, Vaidu Vyšniausku, Artūru Anusausku, Julija Stupnianek bei kitais, dalyvavo ir svečiai iš Kipro, Italijos, Brazilijos.

2017-2018 m. pakviesime Jus ir vėl įdomiems susitikimams, tačiau taip jau atsitiko (dėl kapitalinių statybų gretimose patalpose), jog renginiai vieneriems metams perkeliami į Antakalnį, Sapiegų parką. Sekite renginių planą bei naujienas. Ir toliau MUZIKOS GALERIJOJE bus laukiami iniciatyvūs, pilni keistų idėjų kūrėjai betarpiškam kūrybiniam bendradarbiavimui ir idėjų realizavimui.

Apie salę.

Čia telpa apie 100 klausytojų. Yra fortepijonas YAMAHA, transformuojama scenos pakyla, puiki akustika ir geras matomumas iš bet kurios salės vietos.

Naujovė Lietuvoje. Tik MUZIKOS GALERIJOJE galite užsisakyti visiškai privatų koncertą – dovanokite išskirtinį vakarą savo brangiems žmonėms, verslo partneriams.

Iki susitikimų renginiuose!

Nuoširdžiai Jūsų,

Rūta

O štai čia keletas nuorodų iš žiniasklaidos priemonių apie veiklą:

http://stilius.lrytas.lt/karamele/muzikos-galerijos-atidaryme-ryskiausios-kulturos-zvaigzdes.htm

http://www.delfi.lt/veidai/kultura/muzike-r-mikelaityte-kasubiene-liudna-kad-politikai-muzikos-klausytis-nori-uz-dyka.d?id=73119548

http://kultura.lrytas.lt/scena/sostines-centre-isikurusioje-muzikos-karalysteje-zinoma-pianiste-virsta-madam-ku-ku.htm

http://www.ziniuradijas.lt/laidos/versli-mama/kaip-ugdyti-vaiku-talenta?video=1

Laidoje „Avanscena“ – „Muzikos galerijos“ vadovė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė

https://player.fm/series/muzikin-dut/muzikin-dut-2016-11-19-0905